Publicitate

În județul Vrancea, în data de 25 februarie 2022, după intrarea în vigoare a Legii 136/2020 privind carantina și izolarea, se află: 262 persoane în carantină la domiciliu; 307 persoane în izolare la domiciliu; 96 persoane în izolare instituționalizată, dintre care 10 persoane sunt internate la ATI, 3 la Adjud și 7 la Focșani; 24.651
Articolul <span class=”ultima_ora”>ULTIMA ORĂ! </span>O femeie din Vrancea, de 38 de ani, a murit infectată cu Covid. Femeia era internată la secția ATI a Spitalului Județean apare prima dată în Monitorul de Vrancea.

Citește toată știrea

ULTIMA ORĂ! O femeie din Vrancea, de 38 de ani, a murit infectată cu Covid. Femeia era internată la secția ATI a Spitalului Județean
Publicitate