Publicitate

Cele mai bune formaţii din campionatul Ucrainei, Dinamo Kiev şi Şahtior Doneţk sunt invitate să joace în România. Propunerea vine din partea lui Valeriu Iftime, patronul celor de la FC Botoşani, care este de părere că ţara noastră are condiţiile necesare pentru a le găzdui, notează lookport.ro. “Ce bine ar fi să joace Dinamo Kiev …
The post Valeriu Iftime invită echipele Dinamo Kiev și Șahtior Donețk să joace la Botoșani appeared first on Gazeta de Botoșani – GazetaBt.ro : Stiri Botosani , Politica Botosani , Sport Botosani , Evenimente Botosani , Anunturi Gratuite Botosani , Muzica Botosani.

Citește toată știrea

Valeriu Iftime invită echipele Dinamo Kiev și Șahtior Donețk să joace la Botoșani
Publicitate