Publicitate

Cu puțin înainte de perioada concediilor, Compania Națională de Investiții Rutiere (CNIR) a finalizat procedura de semnare a Protocoalelor de predare-preluare pentru primele patru proiecte de infrastructură de transport preluate de la Compania Națională de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR).
În imaginea de mai sus: Cum se vede șantierul în zona intersecției autostrăzilor A7 și A8 de la sol și din aer. Foto: Asociația „Moldova Vrea Autostradă”
Articolul A cui mai este A8? O parte din proiectul autostrăzii, preluată de o companie încă nefuncțională. Asociațiile dau în clocot apare prima dată în Ziarul de Iaşi – liderul presei ieşene.

Citește toată știrea

A cui mai este A8? O parte din proiectul autostrăzii, preluată de o companie încă nefuncțională. Asociațiile dau în clocot
Publicitate